top of page
Mācību pasākumi

Vai zināji, ka darba aizsardzības mācības vismaz vienu reizi gadā ir obligātas, jo to nosaka likumdošana? Un tās var būt arī aizraujošas un darbiniekiem praktiski noderīgas!

 

Pielāgojam apmācību formu un saturu Tava uzņēmuma specifikai un darbinieku vajadzībām. 

Jauno darbinieku iedavapmācība

Jaunajam darbiniekam, uzsākot darba gaitas, ir jānodrošina daudzpusēja informācija - arī par darba aizsardzības sistēmu uzņēmumā, viņa tiesībām un pienākumiem. 
Taču tikpat būtiski ir kolēģi ir apmācīt par pareizu darba vietas iekārtojumu un palīdzēt, kā būt drošākam un veselīgākam jau darba gaitas uzsākot.

Un kurš teica, ka tam jābūt garlaicīgi vai formāli?

Ikgadējās mācības darba aizsardzībā

Ikgadēju mācību organizēšana ir obligāts nosacījums, ko nosaka darba aizsardzības likumdošana. Taču mēs vēlamies, lai tā nav formāla parakstīšanās žurnālā!
Mēs piedāvājam saturiski interesantas un noderīgas apmācības - gan saistībā ar drošu darbu birojā un ergonomiku, gan stresa vadību, relaksācijas tehnikām un citām aktuālajām tēmām.

Specializētas mācību programmas, mācību materiāli un informatīvi pasākumi

Atšķiramies no citiem darba aizsardzības pakalpojumu sniedzējiem, jo novērtējam individualizētu un praktisku pieeju!
Vēlies standarta darba aizsardzības instrukciju izveidot daudz vizuālāk uztveramu? Vēlies saorganizēt rīta vingrošanu vai apmācības par relaksācijas vingrojumiem? Darba aizsardzības dienu uzņēmumā vēlies pārvērst komandas saliedēšanas pasākumā? Dod ziņu, izdomāsim kopā!

Kādas mācības mēs piedāvājam?

Šajā sadaļā jums ir iespēja iepazīties ar mūsu piedāvāto apmācību klāstu - sākot ar vispārējām darba aizsardzības mācību programmām līdz šaurākām praktiskām lekcijām par dažādām biroja darbā aktuālām tēmām.  Pirms mācību izvēles rekomendējam ņemt vērā darba vides risku novērtējuma rezultātus un konsultēties ar kolēģiem. Šim nolūkam varam piedāvāt arī papildus darbinieku aptauju, kas palīdzēs noskaidrot mācību vajadzības.

Zemāk norādītās mācību programmas ir elastīgas tēmu un apjoma ziņā; ja nepieciešams varam piesaistīt arī papildus lektorus.  Mums būtiska ir pārliecība, ka kopā atradīsim jums piemērotākos mācību risinājumus.

Man Working at a Desk

Darba aizsardzības ABC biroja darbiniekam

Šīs ir daudzpusīgas apmācības par būtiskākajiem darba aizsardzības aspektiem biroja darbā.

  • Kā iekārtot savu darba vietu ergonomiski?

  • Kā strādāt un kā atpūsties - par atpūtas pauzēm un relaksācijas vingrinājumiem gan ķermenim, gan acīm.

  • Kādi ir galvenie riska faktori biroja darbā un kā no tiem izvairīties?

  • Mini stresa vadības ābece un relaksācijas vingrinājumi.

  • Iespējams, mācību saturu papildināt ar ugunsdrošības ABC.

 

Mācību programma pielāgojama kā jaunajiem, tā ilgstošiem darbiniekiem.

Mācību forma: Lekcija ar praktiskiem vingrinājumiem.

Mācību ilgums: no 1 līdz 2,5 stundām.

Creative Team in Studio

Video apmācību veidošana un citu mācību materiālu izstrāde

Vēlies, lai  jaunajiem kolēģiem mācības nav jāveido klātienē, bet vēlies, lai mācību materiāli būtu viegli uztverami un saistoši?
Viena no iespējām ir veidot video mācības - gan iesaistot to izveidē savus darbiniekus, gan, izmantojot mums pieejamos video materiālus.
Esam pārliecināti, ka reti kuram patīk lasīt standarta darba aizsardzības instrukcijas, tādēļ papildus tām, varam izveidot plakātus un vizualizēt saturu, tā padarot būtiskāko informāciju daudz vieglāk uztveramu un - vieglāk atmiņā paturamu.
Varam palīdzēt Tev izstrādāt e-mācību saturu, gan iesaistot video, gan attēlus un palīdzot sagatavot mācību saturu, lai mācības būtu gan vizuāli saistošas, gan noderīgas.

Kāpēc izvēlēties mācības pie mums?

​Pirms mācību izvēles kopīgi izvērtējam mācību vajadzības Tavam darba kolektīvam

Plaša mācību tēmu un formātu dažādība. Ir iespējas izvēlēties sev būtiskāko - un pielāgot savām vajadzībām!

Mēs vēlamies padarīt mācības darbā par normu visur - tādēļ esam draudzīgi savās cenās

Laužam stareotipus

par darba aizsardzību kā garlaicīgu. Mācības veidojam interesantas, noderīgas + praktiskas

Meditation Class

Stresa vadība un relaksācijas tehnikas

Nav noslēpums, ka viens no lielākajiem riska faktoriem biroja darbinieku dzīvēs ir stress, paaugstināta darba intensitāte un iespējams profesionālās izdegšanas risks. Pie tam, šie faktori tieši ietekmē arī darbinieku sniegumu un apmierinātību!

Kā pārvarēt sarežģītas situācijas vienkāršāk, kā iemācīties labāk vadīt savas emocijas un būvēt aizsardzību pret negatīvā stresa izraisītajiem faktoriem, palīdzēs praktiskas mācības stresa vadībā.

Parūpējies par saviem darbiniekiem, lai viņiem būtu spēks un iedvesma labi rūpēties par klientiem!

Mācību forma: Lekcijas tipa ar praktiskiem vingrinājumiem un mājasdarbiem.

Mācību ilgums: viena vai divas nodarbības, no 1,5 - 2,5 stundām.

Physiotherapists Training

Darba ergnomika + aptutas pauzes vingrojumi: pasākums kopā ar fizioterapeitu

Mūsdienu cilvēks pavada ļoti ilgas stundas sēžot. Tikai pa retam iedomājamies, kādas sekas šī ilgstošā atrašanās sēdus pozā var atstāt uz mūsu ķermeni. Bet ne vienīgi - arī uz mūsu prātu un darba spējām.

Par to, kā pareizi sēdēt, kā iekārtot savu darba vietu ergonomiski un kā pareizi veikt relaksācijas un stiepšanās vingrinājumus, pastāstīs un praktiski parādīs fizioterapeits. 

Lekciju iespējams apvienot ar individuālu darba vietu apsekojumu, novērtējot darba vietu iekārtojumu atbilstoši katra indivīda īpatnībām.

Šajā mācību programmā bez izkustēšanās neiztikt.

Mācību forma: Daļa lekcija, daļa - praktiska vingrošana kopā. 
Mācību ilgums: 1.5 - 2.5 stundas (lekcija + darba vietu apsekojums). Iespējams organizēt atkārtotas nodarbības, lai kārtīgi apgūtu vingrojumus un veidotu jaunus ieradumus kopā!

Lecture

Prakstiska darba aizsardzības darbnīca

Tas, ko izlasi, Tavā atmiņā paliek mazāk, nekā tas, ko pats piedzīvo. Taču vislabāk atmiņā paliek informācija, ko pasniedz kādam citam. Kādēļ gan neizmantot šādu iespēju?

Šajā mācību formātā aicinām mācību dalībniekus kļūt par lektoriem un performanču autoriem pašiem. Izmantojot darba aizsardzības materiālus, pašu pieredzi un internetā iegūstamo informāciju, darbnīcas dalībniekiem pašiem jāuzmeistaro darba aizsardzības materiāli, ko prezentēt citiem kolēģiem.

Tās var būt gan kolāžas, gan plakāti vai etīdes - šeit darba aizsardzība satiekas ar katra mācību dalībnieka radošumu!

Mācības, kuras var izmantot kā lielisku grupas saliedēšanas rīku.
Mācību forma: Radošs darbs grupās ar darba aizsardzības speciālista atbalstu.
Mācību ilgums: 2-3 stundas, atkarībā no dalībnieku skaita un izvēlētā pasākuma formāta.

bottom of page