top of page

Pozitīva darba vide labiem darba rezultātiem

Darba aizsardzības konsultācijas, pielāgotas darbinieku apmācības,  veselības veicināšanas pasākumi

Pakalpojumi

Darba aizsardzības sistēmas izveide, pielāgotas apmācības un veselības veicināšanas pasākumi darba vietā

Darba aizsardzības audits un konsultācijas darba vides uzlabošanai

Sniedzam konsultācijas uzņēmumiem gan ar jau izveidotu un funkcionējošu darba aizsardzības sistēmu, gan uzņēmumiem, kuriem tas vēl ir jaunums. Piesakies uz pirmo bezmaksas konsultāciju, lai noskaidrotu, kas ir tās lietas darba vidē un dokumentācijā, kas ir atbilstoša, savukārt kam jāpievērš papildus uzmanība. 

Kopīgi noskaidrosim, kas ir nepieciešams tieši Tavam uzņēmumam un Taviem darbiniekiem.

Darba vides risku novērtēšana un dokumentācijas izstrāde

Kompetents speciālists veiks visus nepieciešamos pasākumus darba aizsardzības sistēmas izveidošanai un organizēšanai. Sākot no apgaismojuma un mikroklimata mērījumiem un darba vietu apsekošanu līdz nepieciešamās dokumentācijas izstrādei. Lai Tevi darbinieki justos gan aprūpēti, gan Tu varētu būt mierīgs, ka arī formālā puse ir sakārtota!

Pielāgotu mācību programmu izstrāde un vadīšana

Piedāvājam tieši Tavam kolektīvam piemērotu mācību izstrādi - sākot no vispārīgām mācībām darba aizsardzībā līdz stresa vadības treniņiem un semināriem par darbiniekiem aktuālām tēmām.

Mēs ticam, ka arī darba aizsardzības mācības var būt gan interesantas, gan noderīgas, un abām rokām esam par praktisku un uzņēmumam pielāgotu mācību programmu izveidi. 

Darba aizsardzības mācības jaunajiem darbiniekiem, informatīvu mācību video izveide, stresa vadības tehniku apgūšana vai praktiska vingrošana kopā ar fizioterapeitu - mēs atradīsim Tev vispiemērotāko mācību formātu.

Pasākumi darbinieku labklājības veicināšanai

Zinām, cik būtiska ir darba vide un kultūra, lai darbinieks justos labi, būtu motivēts un produktīvs. Esam sagatavojuši rīkus, lai palīdzētu noskaidrot, kas ir tās sfēras, kurām jāpievērš papildus uzmanība. Ar ko sākt un kā palīdzēt kolēģiem būt vēl labākiem darbiniekiem un kā kopīgi būt vēl labākai komandai. Sākot no pielāgotu aptauju izstrādes līdz darba grupu un kopīgu saliedēšanās pasākumu organizēšanai.

Par Vesels Birojs projektu

Arī Tu taču zini, ka veseli un apmierināti darbinieki ir labi darbinieki. Ja kolēģi jutīsies aprūpēti, viņi būs gatavi parūpēties arī par klientiem un darba rezultātiem. Bet, vai zini, ka darba aizsardzība un tās likumdošanā noteiktais pasākumu komplekss var Tev palīdzēt veidot darba vidi drošāku, ērtāku un palīdzēt Taviem darbiniekiem būt produktīvākiem?

 

 Vesels Birojs ir iniciatīva padarīt darba aizsardzību biroja darbā kā ne vien obligātu, bet arī praktisku, noderīgu un neatņemamu tā sastāvdaļu. Ņemot talkā psiholoģiju, zināšanas ergonomikā un personāla vadībā, piedāvājam kompleksus un pielāgotus risinājumus darba aizsardzībā un darbinieku labklājības veidošanā.

MĒRĶIS: Strādājot kopā ar darba devēju, identificēt attīstāmās sfēras un kopīgi veikt pasākumus, lai darba vieta būtu ne vien kolēģiem veselīga, bet arī izmantotu savu potenciālu produktīvam darbam un apmierinātiem klientiem.

 

KĀPĒC? Jo ticam, ka veselībai un labklājībai darbā ir jābūt prioritārām ikvienā uzņēmumā - un esam entuziasma pilni Tev palīdzēt.

Iepazīsimies

Vesels Birojs komandas pamata sastāvā ir kolēģi ar pieredzi darba aizsardzībā, psiholoģijā un personāla vadībā. Taču uz pasākumiem piesaistām arī fizioterapeitus, video satura veidotājus un citus speciālistus, lai piedāvātu Tev labākos risinājumus. Mūsu spēks ir daudzpusībā un nenoliedzamā faktā - mēs mīlam to, ko mēs darām.

Par mums
bottom of page