top of page

Iepazīsties – Vesels Birojs lektore, sertificēta uztura speciāliste Gita Ignace

Turpinu iepazīstināšanu ar Vesels Birojs lektoriem. Šoreiz gribu visus iepazīstināt ar Gitu Ignace. Gita ir sertificēta uztura speciāliste, uztura zinātniece un Vesels Birojs projekta ietvaros vada apmācības un meistarklases par veselīgam uzturam veltītām tēmām.


Video uzzini vairāk par lektori un Gitas Ignaces piedāvātajā tēmām.Savu lekciju un semināru ietvaros Gita stāsta ne tikai par to, kādus produktus izvēlēties veselīgām maltītēm un enerģijai, bet arī par to, kā sakārtot savas attiecības ar ēdienu:

  • neapēst stresu vai skumjas,

  • mācīties ēst apzināti,

  • kā arī iegūt kvalitatīvu un ilgstošu enerģiju arī bez šokolādes un kafijas.

Gita izstrādājusi arī kursu, kas veltīts īpaši sievietēm, daloties zināšanās, kas būtu jāzina ikvienai, lai labāk izprastu savu mainīgumu, pieņemtu sevi un ar uztura palīdzību stiprinātu savu labbūtību ikvienā dzīves posmā. Gita arī vada atbalsta grupas – lai jauniegūtās zināšanas palīdzētu labāk likt lietā ikdienā.Uztura speciāliste Gita Ignace - mācības par veselīgu uzturu - apzinātu ēšanu - Vesels Birojs

Ja redzi, ka darba kolektīvam noderētu zināšanas un iedvesmas deva saistībā ar uztura jautājumiem, dod mums ziņu, rakstot info@veselsbirojs.lv.


Aplūko aktuālās lekciju un semināru tēmas ar Gitu Ignaci šeit:

Uztura speciālistes Gitas Ignaces lekcijas Vesels Birojs 2023
.pdf
Download PDF • 1.32MB

.

Comentários


bottom of page